Gebruikerswaardering: 0 / 5

Ster inactiefSter inactiefSter inactiefSter inactiefSter inactief
 

nb wildervank klazienaveen

Door omstandigheden werd het Noordbokaal georganiseerd door Wildervank in Klazienaveen gespeeld. Op dit toernooi waar 12 leden van onze vereniging aan mee deden viel de helft daarvan in de prijzen. In de 7de klasse werd Ilona Pol 2de met een gemiddelde van 101.40 net 2 puntjes over de totaalscore minder dan de nummer 1. In de 6de klasse vinden we Larissa vd Bulk terug. Zij zette een mega gemiddelde van 119,60 neer en werd hiermee de overduidelijke winnaar in deze klasse. Tineke Gort werd 2de in de 5de klasse met een gemiddelde van 111,65 en in de 4de klasse stond Gepke Wolgen net naast het trapje op de 4de plaats met een gemiddelde van  112,80. In de 3de klasse deden Jackob Kamminga en Jacob Wolgen een gooi naar de prijzen. Het zat de beide heren niet mee en ze eindigden dan ook ver van het begeerde trapje. Jakob Kamminga werd 10de en Jacob Wolgen werd 7de op deze dag. In de 2de klasse deed Piet vd Bulk mee en hij scoorde vandaag een gemiddelde van 120,35 en hij werd hiermee 5de. Dan de 1ste klasse. In deze klasse deden maar liefst 4 Brikkenmikers mee. Roelf Hekman werd 5de met een gemiddelde van 122,45. Jans Sloots haalde het net niet en werd 4de met een gemiddelde van 126,15. Hennie Hoogeveen haalde het trapje wel. Met een gemiddelde van 129,70 werd zij 3de in deze klasse. De winnaar in de 1ste klasse was Albert van Urk. Hij zette een mooi gemiddelde van  131,20 neer en werd hiermee dus 1ste. In de hoofdklasse werd Andries Duinkerken 2de met een gemiddelde van 138,30. Alle prijswinnaars van harte gefeliciteerd.

Voor de daguitslagen klik hier

Voor meer Noordbokaal uitslagen zie http://www.noordbokaal.nl/1247585.htm

Voor de foto's klik hier