Gebruikerswaardering: 0 / 5

Ster inactiefSter inactiefSter inactiefSter inactiefSter inactief
 

 

De laatste wedstrijd om het Noordelijk kampioenschap is vandaag gespeeld
en we kunnen 8 kampioenen bijschrijven voor het seizoen 2016/2017 !!
Dit zijn : Alyssia Kroeze ( Jeugd )  Larissa van den Bulk ( Klasse J ) Ilona Pol ( Klasse I )
Hans Oudshoorn ( KLasse G ) Francis Hekman ( Klasse F ) Roelf Hekman ( Klasse E )
Albert van Urk ( Klasse D ) Andries Duinkerken ( Hoofdklasse Heren B ) .
Alle kampioenen gefeliciteerd met dit geweldig mooie resultaat !
Uiteraard zijn al deze sjoel(st)ers ook geplaatst voor het NK sjoelen op 15 april in Barneveld!
We beginnen even bovenaan in de Hoofdklasse Dames A, daar zat Elly Mensen net een paar puntjes
naast de titel en moest genoegen nemen met de 2e plaats in deze klasse.
De overwinning was voor Hettie Kleine uit Hoogeveen, de 3e plaats was voor Jannie Koops.
In deze volgorde eindigden de dames vandaag ook in de daguitslag met voor Hettie een mooie 143 gem.
 
In de Hoofdklasse Heren A hadden we dit seizoen maar 1 sjoeler van de Brikkenmikkers, Sjaak de Vries.
Hij leek de 2e ronde op weg naar een monster-score, gooide de eerste 6 bakken al 43 punten boven de 140.
Daarna moest ie een paar 126ers slikken en eindigde toch nog met een score van 1421.
Sjaak is in de dag- en einduitslag 4e geworden en is hierdoor geplaatst voor het NK.
Herman Depenbrock ( Ter Apel ) had er geen zin in om vandaag missertjes te slikken, hij kon in de 2e
ronde wel zijn goede scores consolideren en zette vervolgens een uitstekende 1476 neer.
Herman is de kampioen, op de 2e plaats Jaap Huisman ( Hoogeveen ) , 3e plaats Harm Zoutman ( Groningen ).
Volgend seizoen gaat het wel drukker worden in deze klasse, want er komen er maar liefst 5 sjoelers bij.
Drie van hen zijn van de Brikkenmikkers : Andries Duinkerken, Tienus de Vries en Jan Lüdeling.
De andere 2 komen uit de omgeving van Assen, het zijn Danny Vochteloo en Jan Postma.
Er zijn uit deze klasse ook nog 3 gedegradeerd, dus uiteindenlijk zullen er maar 2 bij komen ( 9 in totaal ).
 
De Hoofdklasse Heren B werd vandaag gewonnen door Tienus de Vries met 1397 en 1434 !
De 2e plaats ging naar Andrie Duinkerken  ( 1412 en 1409 ) en de 3e plaats naar Jan Lüdeling ( 1420 en 1394 ).
In het klassement is de situati als volgt : Op de 1e plaats ( kampioen ) Andries Duinkerken, op de 2e plaats
Tienus de Vries en op de 3e plaats Jan Postma.
Jan Lüdeling heeft zich met de 4e plaats in deze klasse ook nog geplaatst voor het NK.
Albert van Urk werd vandaag 2e in klasse D , hij gooide 1296 en 1315.
Deze scores bleken genoeg om de titel in deze klasse mee naar Klazienaveen te nemen.
Hennie Hoogeveen viel vandaag niet in de prijzen ( 5e met 1237 1282 ), ze had met name in de vorige
wedstrijddagen genoeg marge opgebouwd om in deze klasse de 3e plaats te veroveren.
Piet van den Bulk werd 6e in het klassement en is ook afgevaardigd, maar helaas verhinderd.
 
In klasse E werd Roelf Hekman vandaag 2e met scores van 1259 en 1302 .
Hij werd in deze klasse ook kampioen vandaag met een gemiddelde van tegen de 130 punten.
Ciska de Jong had vandaag niet haar beste optreden maar is met de 7e plek wel geplaatst voor het NK.
Francis Hekman gooide vandaag 1276 en 1169 waarmee ze op de 2e plaats kwam in klasse F .
In het klassement werd ze kampioen met een grote voorsprong van 200 punten op de nummer twee.
En met een nog grotere voorsprong op de rest wist Hans Oudshoorn kampioen te worden in klasse G .
Hij was vanmiddag constant in zijn scores, met 1287 en 1288 pakte hij alleen vandaag al 200 punten.
Gert Huizing bewees vandaag dat ie redelijk mee kan in deze klasse, hij heeft met de 6e plek
in het klassement ook een afvaardigingsplaats voor het NK weten te bemachtigen.
 
Johan Oost had vandaag heel wat te vieren in klasse H, hij werd 2e met 1042 en 1065 .
In de eindstand werd hij ook 2e en dat leverde hem een ticket naar het NK op!
Waarom had Johan dan wat te vieren als ie 2 x 2e is geworden?
Kijk maar naar zijn score over de 4 beste rondes : 4444 en dat is ook nog eens een gemiddelde
van 1111 ! is dit niet het dubbele gekkengetal? Johan, gefeliciteerd, geweldig gedaan man !
Klasse I zag vanmiddag weer helemaal Brikkenmikkers-blauw.
De dames hebben de prijzen mooi verdeeld, Ellen de Vries werd vandaag 1e met 1127 en 1014.
Ilona Pol werd 2e met 1058 en 1016, Ilona is dus ook de nieuwe kampioen in klasse I ( I van Ilona ).
In het klassement werd Amanda Koops 2e en Ellen de Vries 3e, ze hebben zich helaas niet geplaatst.
 
In klasse J gooide Larissa van den Bulk haar oude records aan flarden met 1072 en 1128 ( 2200 )
Zij werd hiermee vandaag 1e en is dus ook de kampioene in klasse J .
Jannie Meppelink werd 3e in deze klasse met scores van 961 en 927, in het klassement werd ze ook 3e.
Alyssia Kroeze werd 1e in de jeugdklasse met scores van 913 en 924.
Ze is ook afgevaardigd naar het NK sjoelen in Barneveld en kampioen in de jeugdklasse.
Alle prijswinnaars en afgevaardigden: Van harte gefeliciteerd en veel succes op het NK in Barneveld !